Oost-Vlaanderen

Bestuurder Oost-Vlaanderen: Vacant e-mail: oost-vlaanderen@aobbel.be

   Naam vereniging  Plaats Contactpersoon Telefoon/GSM Email
BB De Bosvrienden Buggenhout      
BL De Beerveldse Lachduif Beervelde      
CK De Vogelvrienden Aalter  André Degrande 09/374.26.11 andre_degrande@hotmail.com
GD De Geelgors Berlare      
GL De Goudvink Lochristi  Alain Storm

0472/75.31.40

09/366.51.63

alainstorm@outlook.com
GN De Gentbrugse Vogelwereld Gentbrugge Naessens Marc 059 / 27.62.04 els.vanneste1@telenet.be
GZ De Goudvink Zele Sterckx Jaak 052/44.50.55 jaak.sterckx@skynet.be
HA De Nachtegaal Hansbeke      
HD De Hellestraatse Botvink Stekene Martin De Saegher 0472/87.28.93 martin.de.saegher@telenet.be
HV De Heerlijke Vogel Zottegem      
JM B.N.E.C. Wichelen Van Affelterre Freddy 0473/17.46.94  freddy.vanaffelterre@skynet.be
KA Kleurkanarieclub Aalst Aalst De Roeck Luc 053/80.19.77 lc.deroeck@skynet.be
KR De Ware Vogelvrienden Kerksken      
KS De Sint Niklase Kanarie Sint Niklaas      
LB De Glansmerel Lede      
MB De Blauwboszanger Mere      
MV Moerbeekse Vogelvrienden Moerbeke      
OT De Groene Kanarie Outer  Collage Luc

054/50.33.48

0473/41.60.74

 collage.luc@skynet.be
PR B.P.C. Oost-Vlaanderen Zwijndrecht      
SC De Nachtegaal Dendermonde      
SI De Goudvink Sint Gillis Waas      
SJ Sint -Joris Vogelvrienden Sleidinge Lucien Eyerman 09/357.41.22 eyerman.lucien@skynet.be
TW De Torenvalk Wachtebeke      
VG Vogelwereld Gent Gent      
VO Vogelweelde Outer      
VW Vogelvrienden Wetteren      
WB Belgian Border Five C. Cl Sint Niklaas      
WL De Witte Leeuwerik Sint Niklaas      
WM De Witte Merel Melle  Mark De Meulemeester 0478/45.45.30  dewittemerel@telenet.be
ZP Paradijsvogels Zulte      
ZV Zeelse Vogelvrienden Zele  Vergeylen Paul

0476/71.30.44

09/367.75.44

vergeylen.paul@scarlet.be