West-Vlaanderen

Bestuurder provincie West-Vlaanderen: Dirk Van Honacker email: west-vlaanderen@aobbel.be

 Naam vereniging  Plaats Contactpersoon Telefoon/GSM Email
BG De Ysgors Blankenberge  Vercruyssen Eddy  050/42.71.88 0472/43.80.56  eddy@2daagse.be
DC De Ceres Torhout Vanthorre Emiel 0476/09.41.63

050/21.31.97

DS De Sijseelse Geelgors Damme  Corthals Dany  050/35.73.86  dany.corthals@telenet.be
IN De Verenigde Vogelvrienden Ieper  Hondeghem Luc  057/20.86.43  Luc.hondeghem@skynet.be
IP VZW Goude Ring Show Roeselaere Dumon Dirk 051/72.28.49 dumon.dirk@telenet.be
KC De Vogelvrienden Kachtem  Thevelein Henk  0496/38.44.65  henkthevelein@hotmail.com
KE De Kransmerel Middelkerke Devoldere Kristof  0479/70.03.35  krimalo.devoldere@telenet.be
KI De Vlaamse Gaai Kortrijk  Callens Myriam  056/35.10.49
PO De Ware Vogelvrienden Poperinge Dejaegher Bertin 057/33.47.20 dejaegher.bertin@skynet.be
PZ Zang en Siervogel Zedelgem  Crombez Georges  0474/77.21.41  sofie.crombez@telenet.be
RP B.P.C. West-Vlaanderen Roeselare Huyghe Paul 0475/32.77.32 paulhuyghe@yahoo.com
TB De Takkeling Bavikhove Deschuymere Donald 0486/38.54.30 donald.deschuymere@telenet.be
VV K.V.V. Wervik Wervik  Schoutteten Maurice  056/31.45.08  schoutteten.maurice@skynet.be
ZR Zang en Kleur Roeselaere  Van Hecke Carlos  051/20.87.74

0478/59.78.77

ZZ Zang en Kleur Zwevegem Decock Guy 056/22.26.78 gietje@skynet.be